Biuro CONSILIUM Bogusław Cora

Podmiot wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, numer ewidencyjny 171.

30-614 Kraków
ul. Cechowa 63
NIP 677 000 35 75
REGON 350096026

Bogusław Cora, (12) 651-44-41, 506-151-872
boguslaw.cora@consil.pl

Sekretariat

Małgorzata Górska, (12) 651-44-44, 509-725-729
biuro@consil.pl

fax: (12) 651-44-54

Osoby obsługujące księgowość klientów.

Aleksandra Kostecka(12) 651-44-55aleksandra.kostecka@consil.pl
Barbara Wisła(12) 651-44-46barbara.wisla@consil.pl
Bogumiła Michniak(12) 651-44-51bogumila.michniak@consil.pl
Danuta Sikorska(12) 651-44-45danuta.sikorska@consil.pl
Ewa Piwowarska(12) 651-44-49ewa.piwowarska@consil.pl
Helena Gołda(12) 651-44-48helena.golda@consil.pl
Helena Urbańczyk(12) 651-44-48helena.urbanczyk@consil.pl
Iwona Cora(12) 651-44-57iwona.cora@consil.pl
Joanna Paliś(12) 651-44-47joanna.palis@consil.pl
Jolanta Wąsiołek(12) 651-44-58jolanta.wasiolek@consil.pl
Magdalena Wielanowska(12) 651-44-51magdalena.wielanowska@consil.pl
Małgorzata Białek(12) 651-44-42malgorzata.bialek@consil.pl
Mateusz Cora(12) 651-44-50mateusz.cora@consil.pl
Renata Kalita(12) 651-44-43renata.kalita@consil.pl
Zofia Rybak(12) 651-44-59zofia.rybak@consil.pl

Dodatkowe telefony kontaktowe do biura.

509-236-843, 506-151-879